Ahşap Pergole Modellerimiz, Pergole fiyatları - ahşap kamelya pergola

Ahşap Pergole Modellerimiz

Sitenizin veya apartmanızın bahçesi için en güzel ahşap pergole...

Pergole; Kentin yaya bölgelerinde, apartman ve site bahçelerinde, parklarda ve mesire alanlarında oturma ve piknik yerlerinde güneşin ve rüzgarın etkisini en aza indirmek için kullanılan ahşap yapılardır.


Sayfaya ait toplam 32 adet resim listelendi.

Gün içinde sürekli olarak dış mekanlarda sıkça görmeye alıştığımız bahçe pergolesini, özellikle yaz aylarında hemen yakınımızda bulabileceğimiz ve keyifli saatlere ev sahipliği yapan mekanlar arasında gelmektedir. Kendimize ayırdığımız özel dinlenme zamanlarımızda faydalanacağımız ahşap pergola modelleri, ister kendimize ait bir bahçemizde istersede kamu kurumlarına tahsis edilmiş park,lar piknik yerleri ve buna benzer birçok mekanların olmazsa olmazlarındandır. Onlarca ahşap pergole alternetiflerimizle çalışmalarımızda daime kaliteyi hep ön planda tutarak alanında uzman kadromuzla tasarlayıp üretiyoruz.

Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz pergoleler bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalardan örnekleridir. Resimlerin üzerine tılayak daha büyük hallerini görebilirsiniz.

Pergole kelimesi yerine pergola kelimeside kullanılmaktadır. Her iki kelimede aynı şeyi ifade etmektedir. her iki kelimede halk arasında kullanılmaktadır.

 

Tercih ettiğini ahşap pergole modeli gerekirse mekanınıza ve isteğinize göre değişiklikler yapılarak üretilebilir. Ahşap pergoleyi kullanacağınız yere göre isterseniz tamamen farklı bir tasarım üzerinde konuşmakta mümkündür. Pergolelar hakkında detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz lürfen bizimle iletişime geçiniz. En uygun pergole fiyatları bizde bulmanız münkündür. 

 

Sağlıklı yaşam alanları için ahşabı tercih ediniz.

Yorum Yapabilirsiniz
Ad Soyad (zorunlu)
E-mail adresi
Yorum (zorunlu)
'' Ahşap Pergole Modellerimiz '' için toplam 3 yorum yapılmış.
yorum 2014-04-08 18:59:35

İyi Günler ; Dublex ev terası için ahşap pergole işçilik dahil birim metrekare fiyatı ahşap cinsine göre min/max ne kadardır ? ( 90 metrekarelik teras için ) Teşekkürler...
yorum 2014-02-20 08:22:43

apartmanımızın bahcesinde kullanmak için 6m2 likveya daha büyük ama uygun fiyatlı..içinde kendi bankı olan modellerinizden ve 6-4 metrelik yamuk bi alanımızın içine yerleştire bilecegimiz gene uygun fiyata gelecek oyun parkı fiyatlarınızı ögrenebilirmiyim?
yorum 2013-09-12 14:02:51

sdsad
Bu sayfa 11176 defa görüntülenmiştir. 2016-02-10ADRES: Elmalıkent Mah. Atatürk Cad. No: 29 ÜMRANİYE / İSTANBUL | Tel: 0(216) 630 18 18 GSM: 0(532) 485 14 64 | Mail: info@agacevi.com